Złe miłego początki

W niedzielę Victoria rozegrała swój pierwszy wyjazdowy mecz. Przeciwnikiem naszej drużyny była Fortuna Biała. Pierwsza połowa w wykonaniu Victorii była słaba, gospodarze za to wykorzystali w 10 minucie rzut wolny i objęli prowadzenie. Z tej części gry odnotować można dwie sytuacje naszych graczy, obie zmarnowane. Po przerwie gra Victorii wyglądała już lepiej i po golach Fishera i Mąki objęliśmy prowadzenie 1:2. Do końca wynik nie uległ już zmianie. Fortuna od 60 min. grała w 10 po czerwonej kartce dla jednego z obrońców.

Strzelcy bramek:

Marcin Prokopowicz Biała 10' -  Filip Stanecki MIAŁY 49' , Jakub Bartkowiak MIAŁY 58'

Skład Victorii: Maciej Przybylski, Adam Gulik, Michał Danielczak (Paweł Heppner 46'), Marcin Gulik, Paweł Kępa, Paweł Nawrot, Jakub Bartkowiak, Filip Stanecki, Łukasz Przybylski (Gustaw Danielczak 15'), Kamil Katulski (Kamil Nawrot 67'), Bartosz Cieślak (Michał Nawrot 83')             nie zagrali: Kamil Gendera, Daniel Jechalik, Bartosz Maciaszek

W niedzielę o godz. 15 w Miałach kolejny mecz z Błękitnymi Kuźnica Czarnkowska. Zapraszamy!!!!!