Druga wygrana

W trzeciej kolejce pilskiej B-klasy Victoria podejmowała w Miałach Błękitnych Kuźnica Czarnkowska. Goście lepiej rozpoczęli to spotkanie i w 10 min. objęli prowadzenie 1:0. Nasi zawodnicy szybko wzięli się za odrabianie strat i już w 20 min. było 1:1. Piękny przerzut Marcina Gulika z lewej strony przejął Łukasz Przybylski i strzałem w długi róg nie dał szans bramkarzowi. W 29 min. było już 2:1 dla Victorii po zamieszaniu w polu bramkowym sędzia wskazał na środek boiska. Gol został zapisany na konto Filipa Staneckiego. Ten sam zawodnik mógł jeszcze w pierwszej połowie ustrzelić hattricka jednak seryjnie marnował sytuacje. Do przerwy 2:1, a po gra wyrównała się. Goście próbowali strzałów z daleka, kilka sytuacji miała też Victoria. Najlepszą po rajdzie Adama Gulika, kiedy to obrońca wybijał piłkę z pustej bramki. Końcówka była trochę nerwowa, ale wynik 2:1 utrzymał się do końca.

Za tydzień kolejny mecz w Miałach, zawita do nas Sokół Gębice.