Porażka z Gębicami...

W drugiej kolejce wielkopolskiej B-klasy - Victoria Miały podejmowała na własnym stadionie Sokoła Gębice.

Pierwsza odsłona meczu przebiegała pod zdecydowane dyktando gospodarzy. Kiedy po ładnej, składnej akcji Marcin Pujanek odegrał piłkę do Kamila Żurka, a ten precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza. Pierwsza bramka stała się faktem i mieliśmy 1-0. Goście z Gębic próbowali odpowiadać ale kończyło się to dla nich niepowodzeniem. Szansę na podwyższenie rezultatu miał Marcin Gulik, jednak jego świetny strzał z dystansu bramkarz gości sparował na poprzeczkę. Do przerwy 1-0 dla gospodarzy i nic nie zapowiadało wielkich zmian.

W drugiej odsłonie meczu nadal przeważała Victoria. Po jednej z indywidualnych akcji w polu karnym Sokoła sfaulowany został Marcin Pujanek. Sędzia główny nie miał wątpliwości i odgwizdał na "wapno", a Kamil Żurek ze stoickim spokojem dopełnił formalności i mieliśmy już 2-0 dla Victorii. Goście z Gębic natychmiast rzucili się do odrabiania strat. W krótkim odstępie czasu doprowadzili do remisu 2-2 idąc dalej za ciosem. Po serii błędów w defensywie Victoria traci jeszcze dwa kolejne gole. W 20 minut gospodarze tracą 4 bramki i przegrywamy 2-4.

W samej końcówce Damian Kaszkowiak zdobywa swoją premierową bramkę dla Victorii i zmniejsza rozmiary wyniku. W ostatniej akcji meczu gospodarze mogli doprowadzić do wyrównania jednak z bliskiej odległości nieznacznie pomylił się Kamil Katulski. Nie udaje się strzelić więcej goli, a mecz kończy się wynikiem 3-4 dla gości. Mecz pokazuje jak piłka nożna potrafi być przewrotna. Dziś niestety goście z Gębic wyjeżdżają z Miałów z kompletem punktów

. VICTORIA jednak się nie łamie i zaprasza na 3-kolejkę ligową do Roska już w najbliższy weekend. Mecz derbowy Noteć II Rosko - Victoria Miały już 8-go września o godz. o 16.00 w Rosku. Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy !!!

Autor: FABIANO