Pierwszy mecz i pierwsze trzy punkty!!!

W niedzielę 25-go sierpnia zainaugurowano rozgrywki ligowe B-klasy. Victoria Miały podejmowała w Trzciance ekipę Iskry Runowo.

Od początku spotkania przeważali goście. Sygnał do ataku dał Kamil Żurek, jednak piłka po jego uderzeniu z dystansu zatrzymała się na poprzeczce drużyny z Runowa. W 27 minucie było już jednak 0-1 dla gości. Z prawej strony boiska idealnie piłkę dośrodkował wspomniany wcześniej Kamil Żurek, wprost na głowę nabiegającego Marcina Pujanka, który bez problemu ulokował piłkę w siatce. Niestety - w 44-minucie gospodarze przeprowadzili akcje prawą stroną boiska i po zaskakującym uderzeniu z dystansu doprowadzili do remisu.

W drugiej odsłonie doszło do kilku zmian. Wprowadzony na boisko chwilę wcześniej Kamil Nawrot nie atakowany przez przeciwników, uderzył piłkę z dystansu nie dając żadnych szans bramkarzowi Runowa. W 55-minucie było więc 1-2. Gospodarze próbowali odwrócić losy spotkania, jednak bezskutecznie. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu, po precyzyjnym dośrodkowaniu Łukasza Przybylskiego na listę strzelców ponownie wpisał się Marcin Pujanek. Kropkę nad "i" postawił w doliczonym już czasie, rozgrywający bardzo dobre w tym dniu zawody - Marcin Gogołek, ustalając wynik na 1-4 dla Victorii.

Druga kolejka już w najbliższą niedzielę. Do Miałów zawita drużyna Sokoła Gębice. Wszystkich kibiców na ten mecz serdecznie zapraszamy!

Autor: FABIANO