Porażka we Wrzeszczynie...

W minioną sobotę o godzinie 16:00 na "boisku" we Wrzeszczynie nasza drużyna podejmowała miejscowych Tarzanów. W tym meczu trener Stawujak z różnych powodów nie mógł skorzystać z kilku zawodników występujących w poprzednich meczach w podstawowym składzie. Mamy jednak na tyle dobrą kadrę, że trener mógł zastąpić nieobecnych równie wartościowymi graczami.

Jak nie od dziś wiadomo nasz zespół swoją grę opiera przede wszystkim na dużej ilości podań po ziemi. Niestety na tak przygotowanej murawie zawodnicy Victorii nie mogli narzucić swojego stylu gry i zmuszeni zostali na grę długimi podaniami przystosowując się tym samym do gry przeciwników.

Niestety mecz ten od samego początku nie układał się po myśli naszej drużyny. Już kilka minut po rozpoczęciu spotkania tracimy gola po wrzutce z rzutu rożnego. Nasza drużyna próbowała się odgryzać ale jeszcze przed przerwą tracimy drugą bramkę. Nie udało się niestety zmienić wyniku i szatni schodzimy przegrywając 0:2.

W drugiej połowie Victoria starała się mocniej przycisną Tarzanów. Szczególnie dobrze wyglądała gra na lewym skrzydle gdzie świetnie dogadywali się ze sobą Stochaj z Grupińskim, którzy non stop gnębili defensywę gospodarzy. Po jednej z kilku sytuacji po bramce Stochaja złapaliśmy kontakt z przeciwnikiem. Warto zauważyć, że to już 3 bramka Mateusza w tym sezonie. Niestety mimo kilku ciekawych okazji nie udało nam się zdobyć kolejnego gola. Co gorsze w końcówce meczu po kontrze gospodarzy tracimy 3 bramkę.

Przegrywamy ten mecz 3:1. Musimy w kolejnych meczach udowodnić, że porażka z Wrzeszczyną to tylko wypadek przy pracy i dalej walczyć o punkty.

Ławka rezerwowych: M. Przybylski, Cieślak, Dubkiewicz, Ł. Przybylski

W najbliższą niedziele o godzinie 15:00 podejmujemy obecnego lidera rozgrywek Noteć II Czarnków. Wszystkich kibiców na ten mecz serdecznie zapraszamy. VICTORIA!