Pierwszy mecz ligowy na remis!

Dnia 4 września 2016 roku w Miałach odbyło się spotkanie ligowe B-klasy do jesiennej rundy pomiędzy Sokołem Gębice, a Victoria Miały. Niestety aura pogodowa sprawiła, że zawodnicy oprócz walki z przeciwną drużyną zmierzyć musieli się jeszcze z opadami deszczu, które momentami były intensywniejsze. Na szczególny podziw zasługują, jednak kibice Victorii, którzy pomimo strug deszczu wiernie zajmowali trybuny i wspierali swoją drużynę.

Pierwsza połowa spotkania to zdecydowanie najciekawsza część całości, albowiem to właśnie podczas jej trwania wpadła największa ilość bramek. Wszystko zaczęło się z inicjatywy Mateusza Stochaja, który strzelił gola na 1:0 dystansując rywali. Niestety radość po strzelonej bramce nie trwała długo i jeszcze przed przerwą drużyna z Gębic zdołała strzelić 2 bramki strzeżonej przez Macieja Przybylskiego. Wynik do przerwy: 1:2.

Druga połowa to przede wszystkim dobra gra naszej drużyny w defensywie i huraganowe ataki na bramkę Sokoła. Podczas jednego z nich w nieprzepisowy sposób w polu karnym zaatakowany został Kamil Żurek. Sędzia odgwizdał jedenastkę, a do piłki podszedł Mateusz Stochaj, który po chwili cieszył się ze swojego drugiego gola w tym meczu. Mimo dużej ilości czasu pozostałego do końca spotkania Victoria nie zdążyła wyjść na prowadzenie i spotkanie zakończyło się z wynikiem 2:2. Dziękujemy wszystkim kibicom za wspieranie nas podczas tego widowiska mimo niesprzyjającej pogody.

Bramki: 2x Stochaj