Tarzani ograni

Już piąta kolejka B-klasy została rozegrana w miniony weekend. Tym razem Victoria udała się do Wrzeszczyny na mecz z Tarzanami. Nasi zawodnicy już do przerwy pokazali, że przyjechali tu po 3 pkt. W 16 min. Paweł Heppner z rzutu karnego i dwie główki Fiszera (34 i 39 min.) dały nam zasłużone prowadzenie 0:3. Druga połowa rozpoczęła się od ataków gospodarzy, z którychjednak nic nie wynikało. W końcówce meczu sędzia odgwizduje rzut pośredni z naszego pola karnego, Tarzani wykorzystują tą sytuację i jest 1:3. Ostatnie kilkanaście sekund nie zmieniło już rezultatu.

To był szczególny mecz dla Pawła Kępy, któremu dzień wcześniej urodził się syn. Zawodnicy po pierwszym golu wykonali tradycyjną "kołyskę". Jeszcze raz od wszystkich gratulacje !!!