Pierwszy mecz w A- klasie!!!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 na boisku w Starej Łubiance rozegramy nasz pierwszy, historyczny mecz w Pilskiej A- klasie.

Po euforii która zapanowała po wygraniu Ligii i awansie do wyższej klasy rozgrywkowej powoli wracamy do rzeczywistości. Przystępujemy do naszego pierwszego sezonu w A- klasie z optymizmem i wolą jeszcze większej pracy na boisku. Wierzymy, że praca na treningach i dobra gra w meczach kontrolnych przełoży się na wyniki w lidze. Dodatkowo nasz zespół został wzmocniony kilkoma bardzo wartościowymi zawodnikami. Jestem pewien, że jesteśmy wstanie załatać dość dużą dziurę powstałą po odejściu Marcina Gogołka, który spróbuje swoich sił w Stilonie Gorzów! Oczywiście życzymy popularnemu Kazikowi wszystkiego dobrego w nowym zespole. Jeśli chodzi o nowych zawodników nie będę ich przedstawiał. Niech Oni sami przedstawią się dobrą grą dla Victorii w nadchodzącym zespole.

Ale uwierzcie mi- JEST MOC!!!

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Starej Łubianki na nasz mecz!