Lidera mamy... !!!

Hit kolejki grupy drugiej dla Victorii Miały, która pokonała u siebie Golnicę Ryczywół 4:3. Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy prowadzili po golu Radosława Makowskiego. Tuż po zmianie stron Victoria wyrównała po trafieniu z powietrza Macieja Solocha, którego świetnym podaniem obsłużył Kamil Żurek. Następnie w ciągu sześciu minut gospodarze odskoczyli na dwie bramki po golach Mateusza Stochaja i Adama Kledzika. Golnica nie poddała się i walczyła o korzystny wynik. Najpierw kontaktowego gola strzelił Marek Musielak. Kilka minut później wyrównał Zbigniew Kaczmarek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów to Victoria przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę. Decydującego gola w doliczonym czasie gry strzelił Kamil Żurek. Tym samym ekipa Victorii rozsiadła się wygodnie na fotelu lidera i ma sześć punktów przewagi nad drugą ekipą z Ryczywołu.

W Gulczu miejscowy Orzeł pewnie wygrał z rezerwami Orła Pęckowo 5:0. Komplet punktów zgarnęli także Tarzani Wrzeszczyna po pokonaniu 4:1 rezerw Noteci Rosko.

Victoria Miały – Golnica Ryczywół 4:3 Bramki: Maciej Soloch 46’, Mateusz Stochaj 57’, Adam Kledzik 63’, Kamil Żurek 90’+1 – Radosław Makowski 12’, Marek Musielak 76’, Zbigniew Kaczmarek 83’.